Konsultacja - Intensywna Sesja

Szybka. Praktyczna. Przełomowa.

Jesteś właścicielką/em micro lub małej firmy, freelancerem i chcesz zacząć promować swoją firmę lub siebie w internecie, ale nie wiesz od czego zacząć?

Chcesz wiedzieć, jak stworzyć unikalny wizerunek w internecie i pozyskać nowych klientów?

Wyobraź sobie, że posiadasz indywidualny plan działania krok po kroku, który pozwoli Ci zwiększyć widoczność w internecie i pozyskać nowych klientów. Masz głowę pełną nowych pomysłów i entuzjazm do działania.

Takie są efekty Intensywnej Sesji.

Korzyści

Podczas Intensywnej Sesji:

 • określimy kim są Twoi Idealni Klienci, którzy chętnie skorzystają z Twojej oferty
 • dowiesz się, gdzie znajdziesz Idealnych Klientów, gotowych do zapłacenia Ci za Twoje usługi i produkty
 • odkryjemy unikalność Twojej oferty, co pozwoli Ci się wyróżnić na rynku
 • dowiesz się jak stworzyc magnetyczny wizerunek w internecie
 • poznasz metody generowania rozgłosu wokół Twojej marki i wyjątkowych produktów i usług
 • zanalizuję Twoją stronę www i wskażę, co należy w niej poprawić, by przyciągała nowych klientów
 • poznasz narzędzia marketingowe, z których należy korzystać i te, których należy unikać
 • odkryjemy dodatkowe źródła dochodu, dzięki czemu będziesz zarabiać więcej
 • dowiesz się, jak osiągać oczekiwane rezultaty w krótszym czasie

Jak to działa?

Wysyłasz e-maila nad adres info@barbaraborycka.pl lub wiadomość tutaj w celu umówienia terminu Twojej konsultacji. Otrzymujesz kwestionariusz do wypełnienia, dzięki któremu jeszcze przed naszą sesją zapoznam się bliżej z Twoją działalnością i zrobię przegląd Twojej strony internetowej (jeśli jej nie masz – innych materiałów reklamowych).

W umówionym wcześniej terminie spotykamy się na 75-minutowej Skype konsultacji lub konsultacji na żywo w centrum Wrocławiu.

Inwestycja w 75 min. Intensywną Sesję wynosi:

250 zł za konsultację on-line przez Skype lub w centrum Wrocławia.

 BONUS:

 • Szczegółowy plan działania krok po kroku stworzony indywidualnie dla Ciebie i przesłany w formacie PDF do 48 godzin po konsultacji.

 • Kontrolna konsultacja przez e-mail – 1 tydzień po Intensywnej Sesji – w celu sprawdzenia wyników i wsparcia w działaniu.

Gotowa/y na zmianę?

Zarezerwuj indywidualną konsultację już teraz.

 

Pytania i odpowiedzi

Co jeśli nie jestem pewna/y, czy ta usługa jest odpowiednia dla mnie?

Wyślij e-mail na adres info@barbaraborycka.pl lub wiadomość, korzystając z formularza kontaktu i napisz dlaczego się wahasz, a ja odpowiem Ci, wyjaśniając co tylko potrzeba.

Czy mogę wysłać do Ciebie e-maila przed konsultacją i po niej?

Tak. Już przed konsultacją otrzymasz ode mnie e-maila z formularzem do wypełnienia, a tydzień po konsultacji wymienimy e-maile, żeby wesprzeć Cię w realizowania planu, który dostaniesz i sprawdzeniu pierwszych rezultatów.

Nie korzystałam/em nigdy ze Skype. Czy to będzie problemem?

Absolutnie nie! Skype jest darmowym, bardzo prostym w obsłudze i łatwym do zainstalowania programem. Ale rozumiem też, że możesz nie mieć możliwości komfortowego porozmawiania na Skype, bo np. masz dzieci, które biegają po całym pokoju. :) W takim wypadku możemy skorzystać ze Skype chata, albo przeprowadzić konsultację, wymieniając się serią e-maili.

Możesz też zdecydować się na konsultację ze mną w pięknym centrum Wrocławia. Wtedy przy pysznej kawie spędzimy razem 75 minut – przełomowych dla Twojego biznesu.

Mam jeszcze pytania. Możesz na nie odpowiedzieć?

Oczywiście. Wyślij mi e-mail z Twoimi pytaniami na info@barbaraborycka.pl lub wiadomość, korzystając z formularza kontaktu.

Zapisz się teraz, by otrzymać wiedzę, która zmieni o 180 stopni sposób, w jaki myślałaś o biznesie, stylu życia i o tym, co jest dla Ciebie możliwe.

Imię:
E-mail: