O mnie

Witaj, nazywam się Barbara Borycka.

Jestem specjalistką od marketingu internetowego, copywriterką, podróżniczką, miłośniczką rozwoju osobistego i przedstawicielką generacji Y*.

Wierzę, że każdy z nas ma w sobie potencjał, by stworzyć życie i biznes, o jakim marzy.

Wierzę też, że dzięki możliwościom internetu i nowoczesnemu marketingowi można szybciej i łatwiej osiągnąć to, czego się pragnie.

Dlatego jestem tutaj.

Pomagam przedsiębiorczym kobietom i mężczyznom wykorzystać możliwości internetu, by mogli stworzyć i rozwinąć biznes, który przyniesie satysfakcję osobistą i finansową oraz pozwoli prowadzić wymarzony styl życia.

Robię to poprzez dostarczanie najwyższej jakości materiałów, programów, usług, które pozwolą Ci rozwinąć Twój biznes i będą inspiracją oraz motywacją w osiąganiu celów i kreowaniu niezwykłego życia.

Jeśli czujesz przytłoczenie ilością dostępnych informacji i nie wiesz od czego zacząć lub jak zwiększyć efektywność swoich działań w internecie - jesteś w dobrym miejscu.

Bez używania żargonu, w przystępny sposób pokażę Ci, jak promować swoją firmę i siebie w internecie.

Twój czas jest TERAZ.

Internet, media społecznościowe dają nam możliwości niedostępne nigdy dotąd. Możesz dotrzeć ze swoim przekazem do tysięcy internautów i stworzyć markę, którą pokochają, chętnie kupując wszystko, co masz do zaoferowania.

Możesz zarabiać w nowy sposób i stworzyć biznes dający Ci więcej wolności w życiu.

Z tego powodu stworzyłam unikalny, darmowy program łączący praktyczne wskazówki obejmujące marketing internetowy, media społecznościowe, personal branding (budowanie marki osobistej), biznes w internecie oraz psychologię sukcesu – skuteczne osiąganie swoich celów i wykorzystanie pełni potencjału, jaki w Tobie drzemie.

Zapisz się teraz, by otrzymać wiedzę, która zmieni o 180 stopni sposób, w jaki myślisz o biznesie, stylu życia i o tym, co jest dla Ciebie możliwe.

Jeśli już to zrobiłaś/eś, sprawdź, jak mogę Ci pomóc w rozwoju Twojej firmy i zapoznaj się z Intensywną Sesją, która sprawi, że Twój biznes natychmiast nabierze rozpędu.


Do zobaczenia po drugiej stronie.

Wielu sukcesów.

Skontaktuj się ze mną:

E-mail:info@barbaraborycka.pl

FanPage: http://www.facebook.com/bborycka

Kilka ciekawostek o mnie:

  • Skończyłam podyplomowe studia na kierunku Menedżer marketingu internetowego w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu, podyplomowe studia menedżerskie w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu oraz filologię polską na Uniwersytecie Wrocławskim.
  • Stale pogłębiam swoją wiedzę, ucząc się od światowej sławy specjalistów ds. marketingu i psychologii sukcesu. Wymieniam się również doświadczeniem z przedsiębiorcami z całego świata od Australii, USA, po Wielką Brytanię, z którymi utrzymuję kontakt. Dzięki temu, mogę dostarczać Ci wiedzę na prawdziwie światowym poziomie.
  • Doświadczenie z promowaniem firm w internecie zdobyłam, współpracując z Imagineda.pl
  • Moim marzeniem jest przyczynić się do tego, by jak najwięcej ludzi wykorzystało pełnię potencjału jaki ma w sobie i cieszyło się wolnością zarówno osobistą jak i finansową.
  • Chcę też przyczynić się do tego, że więcej kobiet zacznie wykorzystywać internet, by zamienić swoją pasję w ekscytujący biznes, który przyniesie im spełnienie, dumę i niezależność finansową.
  • Uważam, że największe aktywa to umysł. Dlatego nieustannie inwestuję w siebie i swój rozwój.
  • Kocham podróżować. Uwielbiam poznawać ludzi z całego świata, poszerzać horyzonty myślenia. Z najbardziej egzotycznych miejsc odwiedziłam do tej pory m.in. Indie, Tajlandię, Kambodżę.
  • Jestem zodiakalnym Strzelcem. Obchodzę urodziny 5 grudnia.
  • Wierzę, że wszystko jest możliwe.

 

* Generacja Y to nazwa pokolenia, które urodziło się w latach 80. i wychowywało się, korzystając z cyfrowej technologii. Stąd rzeczywistość internetowa nie ma dla mnie tajemnic.;)

Zapisz się teraz, by otrzymać wiedzę, która zmieni o 180 stopni sposób, w jaki myślisz o biznesie, stylu życia i o tym, co jest dla Ciebie możliwe.

Imię:
E-mail: